Aktualności

Krajowa Spółka Cukrowa "Polski Cukier" S.A., włączyła się w pomoc przeciwdziałającą epidemii koronawirusa w Polsce

30/03/2020

Krajowa Spółka Cukrowa "Polski Cukier" S.A,, która od wielu lat jest honorowym opiekunem rysi i karakali w naszym Ogrodzie, włączyła się w ostatnim czasie w pomoc przeciwdziałającą epidemii koronawirusa w Polsce.

zobacz ...

Projekt społeczny pn." Ogród Zoobotaniczny - miejsce aktywizacji społecznej" - wstrzymanie rekrutacji

17/03/2020

Ze względu na zagrożenie epidemiczne, rekrutacja uczestników do projektu „Ogród Zoobotaniczny – miejsce aktywizacji społecznej” została wstrzymana do odwołania.
Realizacja projektu zostanie przełożona na inny termin.

zobacz ...

Komunikat

11/03/2020

Z uwagi na profilaktykę koronawirusa informujemy, że od dnia 12.03.2020 roku Ogród Zoobotaniczny w Toruniu będzie NIECZYNNY do odwołania. W sprawach służbowych wejście jest możliwe od ul. Rybaki.

 

zobacz ...
Tytuł projektu: Ogród Zoobotaniczny - miejsce aktywizacji społecznej. Znak Funduszy Europejskich, Rzeczpospolitej Polskiej, Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Unii Europejskiej,

Nabór do udziału w projekcie "Ogród Zoobotaniczny - miejsce aktywizacji społecznej"

27/02/2020
Informujemy, że w naszym Ogrodzie będzie realizowany projekt społeczny p.n.: "Ogród Zoobotaniczny - miejsce aktywizacji społecznej". zobacz ...

Warsztaty wielkanocne

14/02/2020

Zapraszamy grupy zorganizowane (dzieci, młodzież i osoby dorosłe) na wielkanocne warsztaty rękodzielnicze.

zobacz ...

Wystawa fotografii Radosława Kożuszka

11/02/2020

Miłośników fotografii przyrodniczej oraz dalekich podróży zapraszamy do mieszczącej się w naszym Ogrodzie Galerii Sztuki Przyrodniczej. Aktualnie znajduje się w niej wystawa pana Radosława Kożuszka pt.: "W krainie Aborygenów".

zobacz ...

życzenia

23/12/2019

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku od codziennego zabiegania, wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz sukcesów z życiu osobistym i zawodowym

życzy:

dyrektor i pracownicy Ogrodu Zoobotanicznego w Toruniu

zobacz ...

RYTMY NATURY

29/11/2019

W dniu dzisiejszym odbył się wernisaż wystawy "RYTMY NATURY" w ramach XII Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Wizualnych Inspirowanych Naturą.

zobacz ...